09 grudnia 2022

Mikołajkowe nocowanie

Mikołajkowe nocowanie.

W miniony piątek, 9 grudnia, uczniowie klasy IV realizowali projekt „Mikołajkowe nocowanie”. Po godzinie siedemnastej wszyscy - bez wyjątku - stawili się w schronisku. Po kolacji uczniowie lukrowali pierniki, a później oglądali mecz: Chorwacja - Brazylia. Najwięksi kibice opłacili to chrypką. Wiele czasu dzieci spędziły też przy grze „Uno”. Potem nadszedł czas na kino nocne, zaplanowane do północy. Wybór padł na świąteczną wersję „Epoki lodowcowej”.

Emocje długo nie pozwalały usnąć. Wszyscy, zarówno dziewczynki jak i chłopcy, wyprzedzali się w psikusach, związanych z tzw. „zieloną nocą”. Był to miły czas. Wszyscy bawili się dobrze. Uczniowie podsumowali ten projekt bardzo pozytywnie i stwierdzili, że należy go powtórzyć.

Wychowawca - M. Ryba