Kadra

Nauczyciele

Jarosław Drożdżyński

dyrektor szkoły

jdrozdzynski1@zslubin.edu.pl

Anna Biegańska

wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna  

abieganska@zslubin.edu.pl

Marta Bzymek

język polski, historia, wiedza o społeczeństwie

mbzymek@zslubin.edu.pl

Klaudia Bilska

wychowanie fizyczne, świetlica

kbilska1@zslubin.edu.pl

Piotr Ciesielski

fizyka, informatyka

pciesielski@zslubin.edu.pl

Małgorzata Jędrzejczak - Ryba

pedagog szkolny, wychowanie do życia w rodzinie, muzyka

mjedrzejczak-ryba1@zslubin.edu.pl

Izabela Kaźmierczak

matematyka

ikazmierczak1@zslubin.edu.pl

Grażyna Konieczna

religia

gkonieczna1@zslubin.edu.pl 

Dorota Kroma

technika

dkroma@zslubin.edu.pl

Paulina Langner

edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, pedagogika resocjalizacyjna i penitencjarna

plangner@zslubin.edu.pl

Ewa Leonarczyk

plastyka

eleonarczyk1@zslubin.edu.pl 

Helena Łaniecka - Peda

edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja

hlaniecka-peda@zslubin.edu.pl

Romuald Łowicki

wychowanie fizyczne 

rlowicki@zslubin.edu.pl

Joanna Machowiak

język polski

jmachowiak@zslubin.edu.pl

Anna Marszewska

przyroda, geografia, edukacja dla bezpieczeństwa

amarszewska@zslubin.edu.pl

Anna Matuszak

edukacja wczesnoszkolna, logopedia

amatuszak2@zslubin.edu.pl

Elżbieta Ratajczak

chemia, biologia

eratajczak@zslubin.edu.pl

Małgorzata Skrzypczak

język niemiecki, język angielski

mskrzypczak@zslubin.edu.pl

Karolina Starowicz

edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna, j. angielski,

kstarowicz@zslubin.edu.pl

Dorota Zapłata

edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna

dzaplata@zslubin.edu.pl

 

Pracownicy obsługi

Charłos Agata

pomoc nauczyciela, sprzątaczka

Górecka Katarzyna

pomoc nauczyciela

Leśna-Pietura Barbara

sprzątaczka

Lewandowski Dariusz

woźny

Lis Iwona

sprzątaczka

Raczak Agnieszka

główna księgowa

Tomkowiak Bożena

sprzątaczka

Wolna Genowefa

pracownik schroniska

Zajcher-Woźniak Agnieszka

sekretarz szkoły