26 grudnia 2023

Wigilia w Przedszkolu w Bielewie

Nadszedł ten upragniony czas dla wszystkich dorosłych oraz dzieci. 22 grudnia „Bieliki” wraz ze swoimi Paniami usiadły do wigilijnego stołu. Najpierw, zgodnie z tradycją, dzieci podzieliły się wzajemnie opłatkiem, składając sobie najserdeczniejsze życzenia. Następnie do przedszkolaków zawitał św. Mikołaj, który przywiózł  ogromne wory prezentów. Nie zapomniał również o obdarowaniu nowym głośnikiem Przedszkola.

Po wizycie Gwiazdora Bieliki odwiedził z życzeniami oraz z prezentami pan dyrektor Jarosław Drożdżyński. Wręczył  on dzieciom nagrody za udział w konkursie: „Pastorałka Ustami Dziecka”

I miejsce zajął Jędrzej Skrzypczak,

II miejsce zajęli: Marcelina oraz Wojtek Przybylscy,

III miejsce przypadło  Bartoszowi Krauze,

Wyróżnienie otrzymał Adrian Załucki.

Po rozdaniu nagród przyszedł czas na wspólne otwarcie prezentów, przywiezionych przez pana Dyrektora – były to nowe zabawki do przedszkola: różne puzzle, lalki, gry itd.

Dzień minął bardzo świątecznie, śpiewaliśmy wspólnie kolędy, a także bawiliśmy się nowymi zabawkami.

Bardzo dziękuję Radzie Rodziców przy Przedszkolu w Bielewie za ogromne zaangażowanie w życie przedszkola i nowy sprzęt, który posłuży nam na niejednym występie.

Anna Biegańska