19 stycznia 2023

Studniówka 2023

W czwartek 19 stycznia uczniowie i uczennice klasy ósmej ZSiPO w Lubiniu bawili się na szkolnej Studniówce. Dyrektor, grono pedagogiczne, goście oraz rodzice towarzyszyli ósmoklasistom w tym ważnym dniu. Bal w sali szkolnego schroniska rozpoczął się odtańczeniem tradycyjnego poloneza, do którego przygotowała uczniów p. Klaudia Bilska, a p. Marta Bzymek udzieliła kilku cennych wskazówek.

Tego wieczora były przemówienia i podziękowania. Przewodnicząca Rady Miejskiej Krzywinia, pani Krystyna Motławska życzyła uczniom miłej zabawy na 100 dni przed pierwszym ważnym egzaminem w maju, egzaminem ósmoklasisty. I tak się stało. Wspaniała zabawa trwała do późnych godzin. Dzięki sprawnej współpracy rodziców i uczniów z wychowawcą, wszystko przebiegło tak, jak wcześniej zaplanowano. Do domu każdy wracał zmęczony, ale bardzo zadowolony z zabawy.

Serdecznie dziękuję wszystkim za pomoc w organizacji Studniówki!

Małgorzata Skrzypczak