13 maja 2023

Projekt KLASOWE OGRÓDKI WARZYWNE

Drodzy Nauczyciele

Mili Uczniowie i Dzieci przedszkolne

Od 4 kwietnia realizowany jest w Naszej Szkole projekt edukacyjny KLASOWE OGRÓDKI WARZYWNE – ZIELONY OGRÓDEK DLA UCZNIA.

To niezwykły projekt. Do jego realizacji konieczna jest współpraca Rodziców ze szkołą. Przed opracowaniem niniejszego projektu spotkałem się z opinią, że Rodzice nie będą chcieli zaangażować się w prace budowy warzywnych ogródków. Przyznaję, że byłem poruszony. Nie rozumiałem skąd taka opinia, skoro przez wiele, wiele lat Rodzice z Lubinia, Bielewa i Nowego Dworu zawsze byli bardzo zaangażowani w życie społeczności szkolnej. Rzeczywistość okazała się oczywiście inna. Odzew ze strony Rodziców był zaskakujący!!!

SKŁADAM PAŃSTWU, KTÓRZY WSPIERALI NAS W PRACY ORAZ SPONSOROM OGROMNE PODZIĘKOWANIE!!!

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z projektem znajdującym się w poniższym załączniku. W kolumnie tabeli „Odpowiedzialni” wymieniłem nazwiska wszystkich Rodziców, Nauczycieli, Pracowników i Przyjaciół szkoły współtworzących ofertę edukacyjną dla naszych pociech.

Zapraszam również do obejrzenia zdjęć przedstawiających w sposób konkretny, jakie podejmowaliśmy działania i jakie są działań tych efekty.

Jestem przekonany, że Nauczyciele ZSiPO w Lubiniu w doskonały sposób poprowadzą uczniów w drodze aktywnego pozyskiwania zdrowej żywności i zdobywania nowych doświadczeń!

dyrektor ZSiPO w Lubiniu

Jarosław Drożdżyński