27 marca 2025
Gminne zawody w piłkę nożną

20 marca nasza szkoła wzięła udział w gminnych zawodach w piłkę nożną, które odbyły się w Krzywiniu. Rywalizacja była bardzo zacięta, a wszystkie drużyny prezentowały wysoki poziom.
Chłopcy walczyli do samego końca, jednak mimo ogromnego zaangażowania przegrali wszystkie mecze i ostatecznie zajęli 4. miejsce. Dziewczęta rozegrały trzy spotkania – dwa mecze zakończyły się porażką, a jeden remisem. Po wyrównanej rywalizacji także zajęły 4. miejsce.
Choć tym razem nie udało się stanąć na podium, jednak nasi zawodnicy pokazali ducha sportowej walki i determinację. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły!
Klaudia Bilska
Czytaj również:
- Wyjazd uczniów klasy 3 na Powiatowy Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy „Liczę i obserwuję” w Szkole nr 2 w Kościanie
- Wyjazd do Poznania na Targi Edukacyjne
- Nocowanie na sportowo
- Być kobietą, być kobietą
- Dzień Dziecka ze szkołą w Żytowiecku
- Kaligrafia była sztuką
- Klasowy konkurs czytelniczy
- Fizyka klasa 7a strzelamy 2023/2024
- Wycieczka klas I - III
- Podsumowanie zbiórki na WOŚP