07 kwietnia 2022

Zdrowie najważniejsze!

Wizyta Pielęgniarek

W marcu do przedszkola w Bielewie przybyły dwie miłe Panie, które opowiedziały nam o swoim zawodzie. Jedna- to mama naszej Marcelinki. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się, na czym polega praca pielęgniarki, jak działają różne sprzęty potrzebne do badań, jak pokonać strach przed zabiegami, ale najważniejsze były informacje na temat dbania o zdrowie. Panie pielęgniarki przypomniały nam, jak należy ubierać się odpowiednio do pogody, jak właściwie się odżywiać, jak ważne dla zdrowia jest spożywanie zdrowych produktów, owoców i warzyw. Przypomniały również o konieczności przestrzegania zasad codziennej higieny i zdrowego trybu życia. Dzieci podziękowały za wizytę i podarowały pamiątkowe kartki. Panie również podarowały nam urocze upominki. Dziękujemy za ciekawą wizytę.

Patrycja Ptak