17 kwietnia 2024

Wyniki konkursu Szkolne Przygody Gangu Mocniaków

Z przyjemnością i wielką dumą pragnę poinformować, że przedszkolaki z grupy Puchacze – Przedszkola Samorządowego w Lubiniu otrzymały Główną Nagrodę w konkursie: Szkolne Przygody Gangu Mocniaków !

Zadaniem konkursowym było zorganizowanie warsztatów z grupą seniorów, w celu wykonania wspólnie z dziećmi zdrowego drugiego śniadania. Naszym przedszkolakom towarzyszyli dziadkowie. Chwilę tę nie tak dawno można było zaobserwować , śledząc  wydarzenia naszej placówki na stronie, gdzie umieszczona została fotorelacja z warsztatów.

Jestem bardzo dumna z dzieci, jak i z ich dziadków za tak wielkie osiągnięcie!  Razem możemy zdziałać o wiele więcej. I to jest właśnie dowód na to, że wszystko jest możliwe – trzeba tylko chcieć !

Bardzo dziękuję dziadkom za pomoc w tym wydarzeniu!

Dorota Zapłata