19 kwietnia 2022

Alleluja!

Przedszkolaki z Lubinia przed zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi miały okazję poznać zwyczaje i tradycje związane z nimi. Wymieniały produkty, jakie powinny znaleźć się w koszyczku ze święconką, malowały pisanki metodą decoupage, opowiadały, jakie potrawy w domach szykowane są na Wielkanoc. A tuż przed przerwą świąteczną zasiadły wspólnie do stołu zjeść Śniadanko Wielkanocne, po czym udały się na plac przedszkolny w poszukiwaniu zajączka wielkanocnego. Radość ze znalezionych koszyczków była przeogromna. Na kawę i pyszne ciacho przyszedł do przedszkolaków nawet Pan Dyrektor; było bardzo wesoło.

Wszystkim dzieciom i ich rodzinom życzymy Zdrowych i Spokojnych Świąt Wielkanocnych oraz bardzo mokrego Lanego Poniedziałku.

Dorota Zapłata