09 października 2022

Dzień Przedszkolaka

20 września to dzień szczególny dla wszystkich przedszkolaków. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci.

Tego dnia, w przedszkolu w Lubiniu czekało na dzieci wiele niespodzianek i atrakcji. Zostały one zaproszone do wspólnej zabawy, udziału w konkursach i tańcach przy ulubionych przebojach.  Radość i śmiech świadczyły o wspaniałej zabawie. Złożyliśmy wszystkim, maluszkom i starszakom życzenia samych słonecznych dni i radosnych chwil w naszym przedszkolu, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł z sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.

Dorota Zapłata