07 czerwca 2022

MISTRZOSTWA GMINY KRZYWIŃ W SZACHACH

We wtorek 7 czerwca, w szkole w Krzywiniu, odbyły się międzyszkolne zawody szachowe, których organizatorami były dwie szkoły: Krzywiń oraz Lubiń. W rozgrywkach szachowych, podzielonych na 2 kategorie wiekowe ( przedszkole - kl.IV oraz kl.V-VIII) udział wzięło 58 zawodników. Zwycięzcy otrzymali medale i upominki, natomiast wszyscy uczestnicy- dyplomy oraz drobne gadżety, promujące gminę Krzywiń. Z lubińskiej szkoły srebrny medal wygrała Amelia Duda z kl. IV, a brązowy- Antonin Ruta z kl. VIII. W zawodach udział wzięli również: Korneliusz Sarbinowski –kl.IV, Grzegorz Sikora- kl.IV, Zofia Grobelna-kl. V, Dawid Langner-kl.V, Adam Ratajczak-kl.V , Bartosz Pietrzak-kl. V oraz ósmoklasiści: Kacper Dawidziuk, Jan Grobelny, Kamil Demski, Katarzyna Kustosz, Tobiasz Majchrzak, Wiktor Nowak.

Marta Bzymek