26 czerwca 2024

Uroczyste zakończenie szkoły klasy VIII

Uroczyste zakończenie szkoły przez klasę ósmą odbyło się w czwartek 20 czerwca 2024 roku. Obchody rozpoczęliśmy od uczestnictwa w Mszy Świętej w Klasztorze oo. Benedyktynów w Lubiniu. Uroczystość została starannie przygotowana przez uczniów oraz panie: Grażynę Konieczną i Małgorzatę Jędrzejczak-Rybę z udziałem pocztu sztandarowego pod opieką pani Joanny Machowiak. 

Po Mszy Świętej przenieśliśmy się do sali gimnastycznej, gdzie kontynuowaliśmy uroczystość. Powitaliśmy zaproszonych gości: Burmistrza Miasta i Gminy Krzywiń pana Przemysława Kaczora, Przewodniczącą Rady Rodziców panią Sylwię Grobelną, Skarbnika Rady Rodziców panią Annę Sarbinowską oraz Sekretarza Rady Rodziców panią Sylwię Jędrowiak.  

Podczas ceremonii, uczniowie odbierali nagrody i wyróżnienia w obecności swoich rodziców. Tytuł Najlepszego Absolwenta oraz statuetkę otrzymała Zofia Jędrowiak. 

Dziękuję wszystkim za pomoc w organizacji tego wydarzenia i życzę absolwentom, aby odważnie podążali za swoimi marzeniami, spełniali je i nie bali się sięgać gwiazd. 

 

                                                                                          Klaudia Bilska