Świąteczny dzień

19 kwietnia 2022

Świąteczny dzień

Wielkanoc to bardzo ważne Å›wiÄ™ta. Dzieci kojarzÄ… je gÅ‚ównie z ZajÄ…cem. Dlatego w Bielewie odwiedziÅ‚ nas ZajÄ…czek, który przyprowadziÅ‚ ze sobÄ… swojego przyjaciela Pieska. Dzieci byÅ‚y bardzo zadowolone, że ZajÄ…c nie zapomniaÅ‚ o maluchach z Bielewa. Przedszkolaki przytulaÅ‚y siÄ™ do maskotek i próbowaÅ‚y nawiÄ…zać kontakt werbalny, ale wiadomo, że zwierzÄ™ta nie mówiÄ…;) Oprócz szukania koszyczków i wizyty naszych futrzanych przyjacióÅ‚, odbyÅ‚o siÄ™ też uroczyste Å›niadanie. Podczas tego wydarzenia mieliÅ›my też miÅ‚ych goÅ›ci. OdwiedziÅ‚ nas ks. Tadeusz Maćkowiak oraz p. Dyrektor JarosÅ‚aw DrożdżyÅ„ski. KsiÄ…dz Proboszcz poÅ›wiÄ™ciÅ‚ nasze pożywienie. DzieÅ„ byÅ‚ dla dzieci wesoÅ‚y i radosny. DziÄ™kuje Rodzicom za pomoc w organizacji ZajÄ…ca.

Patrycja Ptak