8 marca 2022

Dzień Kobiet

,,Być kobietą, być kobietą....Mieć pół kilo biżuterii, kapelusze także duże i od stałych wielbicieli wciąż dostawać listy, róże (...)"

Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień dla wszystkich kobiet- zarówno tych dużych , jak i małych. Radosna atmosfera panowała w naszym przedszkolu już od samego rana. Chłopcy starali się, aby ten dzień był wyjątkowy. Dlatego też obdarowali swoje koleżanki tulipanami. Wszyscy wzięli udział w pokazie mody - były piękne stroje, okulary, korale... i inne akcesoria. A wszystko to zostało udokumentowane przez ,,fotoreportera", który przybył specjalnie na tę uroczystość. W tym dniu wszystkie kobietki otrzymały od chłopców serdeczne życzenia i upominki. Uśmiech na twarzy przedszkolaków świadczył o miło spędzonym czasie.

Dorota Zapłata