01 lipca 2022

BIELIKI- TO MY!

21.06.2022- to bardzo ważna data dla naszego przedszkola. Tego dnia nadano nazwę naszej grupie.

Wybranie nazwy dla grupy z Bielewa nie było trudne. Patrząc na nazwę grupy z Lubinia i wsi Bielewo, a przede wszystkim odwagę i siłę dzieci z naszej grupy od 21.06.2022 nazywamy się…BIELIKI.

W tym dniu odwiedziło nas wielu gości, którym dziękujemy za obecność i przemówienia. Byli też kandydaci, którzy starali się o bycie symbolem naszego przedszkola. Bocian, który obiecał, że dzięki niemu zawsze będziemy mieli ciepło w Bielewie. Sroka, która lubi błyskotki, Szpak zachęcający nas szykiem, Wróbelek ćwierkający i Kaczki Dziwaczki, które pięknie zaśpiewały oraz zatańczyły. Gołąb, który przyszedł na imprezę, jednak nie kandydował, bo w miejscu nie usiedzi. Na scenie zaprezentował się zespół Ptasie Radio, który sprawił, że na twarzach gości pojawił się szeroki uśmiech. Ostatnim kandydatem był Orzeł Bielik. Opowiedział o swojej odwadze i sile. Odbyło się głosowanie. Wszyscy obecni na sali oraz jury, jednogłośnie zaznaczyli na karcie głosowania, że Orzeł Bielik to idealny kandydat. Po wygranej naszego Bielika poszliśmy zobaczyć logo naszego przedszkola. Cały dzień był bardzo udany. Wszyscy byli pod wrażeniem pięknego występu dzieci.

Patrycja Ptak